Shoppen én Proeven in het Oude Dorp
Zelfs na al deze tijd weet het Oude Dorp van Amstelveen nog te verassen met nieuwe restaurants, ontbijttentjes en leuke boetiekjes waar je naast leuke cadeaus ook mooie outfits kan samenstellen.
Chante Pie & De Buren
Chante Pie is een charmant kledingzaakje in het oude dorp van Amstelveen dat gerund wordt door de gastvrije Glenny en haar dochter Linda. Hier vind je unieke items die je niet snel ergens anders tegenkomt, van de kleurrijke jurken van POM Amsterdam tot vrolijke blouses van Lizzy & Coco. Dezelfde gastvrijheid staat centraal in eetcafé De Buren even verderop. Zoek met je nieuwe garderobe een tafeltje voor een lunch, borrel of diner. Er is voor ieder wat wils, of je nou een kleine eter, vegetariër of een lekkerbek bent.
-
Chante Pie
-
Café de Buren
Museum Jan & Bloemenbakkie
Trap stijlvol shoppen af met een fleurige kop koffie – of desnoods een ontbijt. Bloemenbakkie is een sfeervol ontbijtcafé bij Hotel Station Amstelveen dat tussen 08.00 en 11.00 uur open is. Ontwaak uit dromenland terwijl je omringd bent door bloemen en planten, of neem plaats op het terras. Je kunt er ook bloemen kopen, waarna je bij museumshop van JAN een mooie vaas kunt uitzoeken. Hier kun je terecht voor geschenken met een focus op glas, van vazen en glazen tot schalen en ware kunstwerken. Ook woonaccessoires zoals kaarsen en serviesgoed zijn er te koop.
-
Bloemenbakkie
-
Museum JAN
Meer winkels en restaurants in het Oude Dorp
Shoppen én Proeven
Kom lekker shoppen in Amstelveen deze zomer en combineer dat met culinaire verwennerij. In de stad zijn verleidelijke shop-smaak-sensaties te vinden waardoor je het winkelen maar al te graag wil afwisselen met een lunch, een drankje of een hapje.
Lekker shoppen in Amstelveen