
Mat
This performance is Language No Problem (LNP). These performances feature minimal to no spoken words, or are conducted in English.
Op een podium vol matten delen zeven acrobaten de kunst van het vallen. Als de grond onder je voeten verdwenen is, hoe moet je dan landen, hoe krabbel je weer op?
[Language no Problem, for English see below]
Zonder houvast wagen de acrobaten zich in de leegte en vallen, vallen opnieuw, steeds beter. In de circusvoorstelling Mat dagen ze zichzelf en elkaar uit om risico’s te nemen want om ergens beter in te worden heb je de moed nodig om te falen. En wie verstaat de kunst van het vallen beter dan een circusartiest?
Een internationale voorstelling met spectaculaire acrobatiek, over het loslaten van prestatiedruk, de schoonheid in falen en de vrijheid in het toelaten ervan.
Ook geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar.
Attributes
- LanguageNoProblemYes
Contact
Location
The best tips in your inbox each month
Sign up for our newsletter
You might also like this
-
HEY Wollie – A toddler show full of wonder and discovery
HEY Wollie – A toddler show full of wonder and discoverySunday 14 September
Amstelveen
-
WAS (2+): A playful toddler show full of spinning dreams
WAS (2+): A playful toddler show full of spinning dreamsSunday 21 September
Amstelveens Poppentheater
-
Confusion Dance Theatre & Cody Lauren [première]
Confusion Dance Theatre & Cody Lauren [première]Saturday 13 September
Schouwburg Amstelveen
-
Brothers in Arms 40th Anniversary
Brothers in Arms 40th AnniversaryFriday 31 October
Schouwburg Amstelveen
-
Denden Karadeniz en Zero Dance Theatre
Denden Karadeniz en Zero Dance TheatreThursday 27 November
Schouwburg Amstelveen